PODPOŘILI NÁS

Nadace Via podpořila náš projekt částkou 27 691 Kč. Za což jí velice děkujeme!

Pan Libor Sedlák vytvořil pro Krčkovnu virtuální prohlídku. Podívat se můžete zde na jeho stránkách.

Paní MUDr. Hana Černochová  aktivní propagací naší vize, roznosem plakátů a letáků na Odpoledne o Krčkovně po blatenských i okolních společenských centrech podpořila a podporuje náš projekt.

Pan Jaroslav Kredba a jeho společnost KPCM s.r.o. pro nás zpracovala KVALIFIKOVANÝ ODHAD STAVEBNÍCH NÁKLADŮ NUTNÝCH PRO SANACI STAVEBNĚ TECHNICKÉHO STAVU OBJEKTU „KRČKOVNA“, BLATNÁ.

Jiří George Konečný profesionálně moderoval a facilitoval veřejnou debatu Odpoledne o Krčkovně. Jeho profil najdete zde.

Pan RNDr. Petr Pavlík z Českého svazu ochránců přírody nám k lokalitě Na Vinici napsal vyjádření.

Tomáš Radovan Ridel, Český certifikovaný arborista, pro nás zpracoval stručný dendrologický posudek historické zahrady a ovocného sadu u Vily Fiala.

Ing. Marie Pavlátová nám vyjádřila podporu a je ochotna s námi náš projekt konzultovat. Výňatek z jejího dopisu si můžete přečíst zde.

Profík na sociální média, Jen Zápotocký, nám dal zdarma dobré rady k našemu konání na facebooku ohledně Vily Fiala / Krčkovny.

Právní radou nás podpořili Frank Bold Society, z. s. a Transparency International – Česká republika, o.p.s.

Mgr. Michal Chmelenský – vedoucí, kurátor sbírek národopisného oddělení Západočeského muzea v Plzni napsal paní starostce tento dopis.